BLOG

12.07.2018
Wszystko o Hapi Pożyczki - szybkie pożyczki ratalne online

Wszystko o Hapi Pożyczki - szybkie pożyczki ratalne online

Twoim planem wakacyjnym jest wyjazd na egzotyczną wycieczkę? Może urlop w polskich górach lub nad morzem? Nieważny kierunek, lecz fakt, że w końcu postanowiłeś wypocząć. Do wymarzonych wakacji jednak trochę brakuje - mowa o finansach. Znamy sposób na zafundowanie sobie wyjątkowego urlopu.
11.07.2018
Pożyczki pozabankowe – wszystko co musisz o nich wiedzieć

Pożyczki pozabankowe – wszystko co musisz o nich wiedzieć

O pożyczkach pozabankowych napisano w ostatnich latach bardzo wiele. Rynek ten rozwija się jednak na tyle dynamicznie, że wciąż pojawiają się na nim nowe rozwiązania i możliwości. Firmy wręcz walczą o klienta, proponując mu pożyczki na dowód, bez zaświadczeń, dochodu czy sprawdzania jego obecności w rejestrach dłużników. Co warto wiedzieć o zobowiązaniach pozabankowych?
10.07.2018
Pożyczka przez internet na konto

Pożyczka przez internet na konto

Jeszcze nigdy zaciągnięcie zobowiązania nie było tak proste jak obecnie. Ma to związek z szerokim wyborem produktów pożyczkowych, a także możliwością sięgnięcia po dodatkowe pieniądze przez Internet. Błyskawiczny proces decyzyjny, atrakcyjne koszty, a także elastyczne warunki umowy sprawiają, że o pożyczkach pozabankowych zaczynają myśleć osoby w każdym wieku i różnym położeniu ekonomicznym.
09.07.2018
Pożyczka od ręki - jak dostać gotówkę w kilka minut?

Pożyczka od ręki - jak dostać gotówkę w kilka minut?

Jeszcze kilka lat temu proces udzielania pożyczek pozabankowej przebiegał o wiele dłużej niż obecnie. Można powiedzieć, że instytucje finansowe odrobiły lekcję i ograniczyły kwestie formalne do niezbędnego minimum. Po zobowiązanie można sięgnąć więc w zaledwie kilka chwil, a na decyzję oczekuje się zazwyczaj maksymalnie kilkanaście minut. Co zrobić, aby tak się stało?
08.07.2018
Pożyczka na oświadczenie - wszystko co musisz o niej wiedzieć

Pożyczka na oświadczenie - wszystko co musisz o niej wiedzieć

O pożyczkę lub kredyt staramy się zazwyczaj dopiero wtedy, gdy nadejdzie pilna potrzeba i nie mamy innego wyjścia. Przyczyn może być wiele, zaczynając od nagłej choroby, konieczności naprawy samochodu czy przekazania dodatkowego zastrzyku gotówki komuś bliskiemu, kto nie jest w stanie sięgnąć po nią samodzielnie. W takich chwilach nie mamy jednak czasu na załatwianie skomplikowanych formalności ani organizowanie teczki dokumentów. Okazuje się, że naprzeciw wychodzą nam firmy pozabankowe, które oferują pożyczkę lub kredyt na oświadczenie.
07.07.2018
Kredyty i pożyczki pozabankowe – co musisz o nich wiedzieć?

Kredyty i pożyczki pozabankowe – co musisz o nich wiedzieć?

Na polskim rynku finansowym od lat królują tradycyjne kredyty gotówkowe czy hipoteczne oraz pożyczki pozabankowe. Niewielu konsumentów jest jednak w stanie podać charakterystyczne cechy każdego z tych produktów, a już na pewno szczegółowe różnice między nimi. Tymczasem pożyczkę od kredytu dzieli przepaść, a wiedza o każdym z instrumentów może uchronić dłużnika przed błędną decyzją, która przynosi zazwyczaj bolesne konsekwencje.
06.07.2018
Kredyt przez internet? Wybieramy kredyt online.

Kredyt przez internet? Wybieramy kredyt online.

Wielu z nas prędzej czy później może wpaść w finansowy dołek. W takiej sytuacji zastanawiamy się, co robić i skąd wziąć dodatkowe środki pieniężne. W przypadku braku gotówki z pomocą mogą przyjść nam bliscy lub dobrzy znajomi, istnieje także możliwość zaciągnięcia prywatnej pożyczki, ale jednym z najczęściej pojawiających się wówczas rozwiązań jest poproszenie o wsparcie instytucję bankową.
05.07.2018
Jak żyć oszczędnie? Nasz poradnik

Jak żyć oszczędnie? Nasz poradnik

Z pewnością każdy z nas chciałby posiadać oszczędności, które mógłby wykorzystać nie tylko w sytuacjach kryzysowych, ale przede wszystkim przeznaczyć na dalekie podróże czy spełnienie innych marzeń. Odkładania pieniędzy trzeba się jednak nauczyć, a czynność ta musi stać się niejako nawykiem. Jak tego dokonać? Poniżej podpowiadamy, jak żyć oszczędnie.
04.07.2018
Jak założyć konto bankowe przez internet?

Jak założyć konto bankowe przez internet?

Obecnie nie wyobrażamy sobie świata bez internetu. Korzystamy z niego na różnych płaszczyznach naszego życia. Nikogo nie dziwią już wizyty lekarskie umawiane drogą elektroniczną, zamawianie w ten sposób jedzenia z dowozem do domu, a także możliwość założenia rachunku bankowego bez opuszczania swoich czterech kątów. W poniższym tekście skupimy się na ostatnim z tych przykładów. Przeanalizujemy cały proces zakładania konta przez internet.
03.07.2018
Jak sprawdzić BIG Infomonitor?

Jak sprawdzić BIG Infomonitor?

Każda osoba, która choć raz w życiu zaciągnęła kredyt lub pożyczkę pozabankową znajdzie się w bazach dłużników. Stosowne rejestry prowadzi w Polsce kilka prywatnych podmiotów. Każdy jest inny, co oznacza, że obecność z jednym nie powoduje, iż nasze dane znajdą się także w pozostałych. Do najpopularniejszych tego typu instytucji należy BIG Infomonitor. Co warto o nim wiedzieć i przede wszystkim, czy istnieje możliwość sprawdzenia informacji o sobie?

Ile pieniędzy potrzebujesz?

Kwota pożyczki

miesięcy

Okres spłaty

%

RRSO

%

oprocentowanie

opłata administracyjna (miesięcznie)

opłata przygotowawcza

odsetki do spłaty
pożyczki

m-cy

okres pożyczki

całkowita kwota
pożyczki

kwota do spłaty

rata pożyczki już od

Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy i służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mogą być traktowane jako oferta lub zaproszenie do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta pożyczki, w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki, uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

kontaktnull@nullratkomatnull.pl
Raciborska 35 A, 44-200 Rybnik
Pytania i odpowiedzi