BLOG

published at

Aasa Polska wzór umowy pożyczki

Aasa Polska wzór umowy pożyczki
Aasa Polska - zaciągnij do 10 000 zł, na okres 24 miesięcy. Dowiedź się wszystkiego na temat pożyczkodawcy!

 

Aasa Polska specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek ratalnych online. Od 2012 roku działa na rynku finansowym w Polsce. Firma cieszy się sporym zainteresowaniem i zaufaniem wśród pożyczkobiorców. Pożyczki ratalne w Aasa zajmują wysokie miejsca w rankingach znanych porównywarek pożyczkowych. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać pożyczkę ratalną w firmie pozabankowej Aasa Polska.

Firma finansowa Aasa Polska posiada ofertę pożyczkową dopasowaną idealnie do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Cechy, jakimi można opisać pożyczkodawcę to transparentność, szybkość, prostota i co najważniejsze bezpieczeństwo. Aasa Polska od 2015 roku jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, co oznacza, że szczególną uwagę przykłada na zasady dotyczące odpowiedzialnego pożyczania. Instytucja Finansowa, jaką jest Aasa może pochwalić się również uzyskaniem certyfikatu “Odpowiedzialni w Biznesie” oraz certyfikatem “Firma Wiarygodna Finansowo”.

Aasa opinie - ile pożyczymy?

Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki w Aasa Polska, mogą uzyskać ją po wypełnieniu wniosku, który dostępny jest na oficjalnej stronie firmy. Pożyczkodawca udziela wysokiej kwoty pożyczek dostępnych od 1000 zł do 10000 zł. Okres kredytowania pożyczki w Aasa wynosi aż 24 miesięce. Jak na konkurencję, która prosperuje na rynku finansowym w Polsce, jest to jedna z lepszych ofert pożyczkowych, udzielających szybkiej gotówki online.

Jak złożyć wniosek w Aasa Polska?

Proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się całkowicie online, za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy. Na kalkulatorze zobowiązani jesteśmy wybrać odpowiadające nam parametry pożyczki i następnie klikamy “weź pożyczkę”. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie formularza, na który zostaniemy automatycznie przekierowani. Ważne, aby pożyczkobiorcy sumiennie wypełnili cały wniosek, podając prawdziwe dane osobowe. W przypadku wprowadzenia błędnych informacji pożyczkodawca odrzuci wniosek o pożyczkę, co będzie skutkowało tym, że klient nie uzyska potrzebnych pieniędzy. Jeżeli wysłany wniosek zostanie zaakceptowany, na rachunku bankowym pożyczkobiorcy pojawią się pieniądze z pożyczki.

Pożyczka ratalna w Aasa Polska - dla kogo?

Pożyczki ratalne, jak i chwilówki w Polsce dostępne są w większości przypadków dla osób posiadających stałe zameldowanie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Aasa Polska udziela pożyczek osobom mieszczącym się w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat, posiadającym własny rachunek bankowy oraz stały, comiesięczny dochód. Przy przyznawaniu decyzji odnośnie otrzymania pożyczki, bardzo ważna dla firmy jest zdolność kredytowa pożyczkobiorcy. Aasa Polska, jak zresztą każda firma pozabankowa w Polsce weryfikuje swoich wnioskujących w bazach osób zadłużonych.

Wzór umowy pożyczki -  Aasa Polska

Pożyczki w Aasa Polska dostępne są dla wielu pożyczkobiorców. Jak każda firma pozabankowa Aasa wyznacza odpowiednie kryteria przyznania pożyczki dla potencjalnego klienta. Pożyczki przeznaczone są dla osób posiadających obywatelstwo polskie i stałe zameldowanie. Wnioskującym o pożyczkę w Aasa Polska mogą być osoby w wieku od 20 do 80 roku życia. Kolejnym istotnym kryterium jest udokumentowanie stałego, comiesięcznego dochodu, który z dużą pewnością wpływa na decyzję przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę. Pożyczkobiorca weryfikuje klientów w bazach dłużników, więc jeżeli posiadamy pozytywną zdolność kredytową i pasujemy w opisane wyżej kryteria, możemy uzyskać pożyczkę ratalną w Aasa Polska. Warto przed zaciągnięciem pożyczki zapoznać się szczegółowo z warunkami umowy dostępnymi na stronie: https://www.ratkomat.pl/bundles/app/files/Warunki-umowy.pdf.

Bazy dłużników

Pożyczkodawca informuje swoich klientów, że sprawdza ich dane w bazach osób zadłużonych m.in. w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), Biurze Informacji Gospodarczej (BIG), Krajowym Rejestrze Dłużników (KRD), Krajowym Rejestrze Informacji Gospodarczej (KBIG), oraz ERIF BIG. Współpracując z powyższymi instytucjami, firma pozabankowa ma możliwość skontrolowania każdą osobę wnioskującą o pożyczkę. Dzięki weryfikacji zarówno zdolności, jak i historii kredytowej, jest w stanie oszacować, czy pożyczkobiorca spłaci pożyczkę w przyszłości i czy obecnie nie posiada już długów, które nie zostały uregulowane. Głównym warunkiem otrzymania pożyczki w Aasa Polska jest uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Aasa Polska opinie pożyczkobiorców

Firma Aasa jest instytucja finansowa z renomą wśród pożyczkobiorców. Klienci firmy cenią sobie szybkość uzyskania decyzji odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę. Pożyczkodawca posiada wiele pozytywnych komentarzy na różnego rodzaju tematycznych portalach oraz forach internetowych. Opinie Aasa są pozytywne, a klienci cenią sobie rzetelność i uczciwość pożyczkodawcy. Co ważne, pożyczkę można zaciągnąć bez konieczności podawania przyczyny. Aasa Polska udostępnia swoich pożyczkobiorcom jasne warunki umowy, jak również koszty, jakie czekają nas przy spłacie zobowiązania. Z wszystkimi opłatami możemy zapoznać się na stronie głównej przy wirtualnym kalkulatorze.