BLOG

published at

Funeda

Funeda
Funeda - zaciągnij do 12 000 zł, na okres 48 miesięcy. Dowiedź się wszystkiego na temat pożyczkodawcy!

Funeda - o firmie

Funeda to jedna z nowszych firm działających na terenie Polski i udzielających pożyczki pozabankowe na raty. Siedziba firmy Funeda znajduje się w Łodzi, przy ulicy Henryka Sienkiewicza 85. W ofercie firmy pożyczkowej Funeda znajdziemy pożyczki online na raty w wysokości od 2000 zł do 12000 zł. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 48 miesięcy od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą. Pożyczki na raty w Funeda uzyskamy całkowicie online. Wystarczy, że złożymy wniosek o pożyczkę i będziemy czekali na odpowiedź ze strony firmy. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna przyjść do kilkunastu minut od momentu wysłania formularza do pożyczkodawcy. O pożyczkę można wnioskować w dowolnym czasie, natomiast pieniądze na konto po uzyskaniu pozytywnej decyzji, powinny znaleźć się na koncie pożyczkobiorcy w godzinach pracy banku, w którym posiada rachunek bankowy. Jeżeli klient ma jakieś pytania odnośnie oferowanego produktu, może skontaktować się z konsultantem firmy, który postara się odpowiedzieć na jego wszystkie pytania. Firma sprowadziła swoje formalności do minimum, co oznacza, że pożyczkodawca nie oczekuje od wnioskującego wysłania żadnych dodatkowych zaświadczeń o dochodach, czy przedstawienia poręczyciela.

Warunki pożyczki w Funeda

Warunki uzyskania pożyczki na raty online w Funeda są przejrzyste. Aby uzyskać pozytywną decyzję, należy mieścić się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat. Każda osoba wnioskująca o pożyczkę musi zarejestrować się na stronie pożyczkodawcy i wypełnić wniosek o pożyczkę online. Osoba zainteresowana pożyczką musi dodatkowo posiadać aktywny numer telefonu komórkowego, adres e-mail, własny numer konta bankowego. Pożyczkobiorca musi być również właścicielem podanego we wniosku numeru rachunku bankowego. W innym wypadku wniosek o pożyczkę zostanie automatycznie odrzucony. W większości przypadków firma pozabankowa Funeda nie oczekuje od pożyczkobiorców wykazania dodatkowych zaświadczeń dotyczących uzyskiwanych dochodów. Jednakże nie wyklucza możliwości poproszenia o nie w nielicznych przypadkach.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Funeda?

Szybkie pożyczki na raty w Funeda otrzymamy za pośrednictwem internetu, po wypełnieniu odpowiednimi danymi formularza o pożyczkę. Na stronie głównej znajduje się wirtualny kalkulator, na którym wnioskujący o pożyczkę wybiera parametry pożyczki, jaką chce uzyskać od pożyczkodawcy. Obecnie firma Funeda w swojej ofercie posiada pożyczki pozabankowe na raty online w maksymalnej wysokości do 12000 zł, na okres spłaty do 48 miesięcy. Jeżeli wybierzemy kwotę pożyczki i czas jej spłaty, klikamy “biorę pożyczkę” i zostaniemy przekierowani na stronę z formularzem. We wniosku podajemy dane osobowe m.in. adres e-mail oraz hasło, za pomocą którego będziemy mogli zalogować się na strefę klienta. Podczas procesu rejestracji konieczne będzie zweryfikowanie konta bankowego za pomocą usługi Instantor, czyli jednej z najszybszej i najwygodniejszej aplikacji, która pomaga zweryfikować konto klienta. Po 15 minutach od chwili złożenia wniosku o pożyczkę do pożyczkobiorcy powinna trafić decyzja odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, na konto klienta zostaną przelane pieniądze z pożyczki.

Funeda opinie

Pożyczkodawca, jakim jest firma pozabankowa Funeda weryfikuje swoich wnioskujących w bazach dłużników. Dane pożyczkobiorców sprawdza w takich rejestrach dłużników jak: Biuro Informacji Kredytowej, Biuro Informacji Gospodarczej, czy również w ERIF. Jeżeli mamy problemy finansowe, czyli np. niespłacone zobowiązanie, możemy spotkać się z odmową przyznania pożyczki w Funeda. Firma Funeda dba o swoich klientów i przygotowuje dla nich pożyczki dopasowane do możliwości klientów. Warto zaznaczyć również, że pieniądze uzyskane od instytucji finansowej Funeda mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. W sieci opinie Funeda możemy znaleźć różne, natomiast warto zaznaczyć, że pożyczkodawca udziela wysokich kwot pożyczki z długim okresem kredytowania. Funeda może pochwalić się uzyskaniem certyfikatu “Odpowiedzialny Pożyczkodawca”. Przed podjęciem decyzji zaciągnięcia pożyczki w danej firmie warto zapoznać się z opiniami innych klientów na ogólnodostępnych forach internetowych, czy np. na stronach z dostępnymi profesjonalnymi porównywarkami pożyczkowymi.

Koszty Funeda pożyczki

Pożyczka online Funeda dostępna jest w wysokości od 2000 zł do 12000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 12 do 48 miesięcy. Firma na swojej stronie udostępnia kalkulator, na którym każdy wnioskujący o pożyczkę może wybrać odpowiednie parametry pożyczki, jaką chce uzyskać i sprawdzić, jakie koszty będą się wiązały z zaciągniętą pożyczką.

Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład kosztów pożyczki ratalnej w Funeda:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,32%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 4 676 zł; całkowita kwota do zapłaty 8676 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach po 241 zł.

Funeda - promocje i konkursy

Firma pozabankowa Funeda nie uwzględnia w swojej ofercie żadnych promocji i konkursów dla swoich pożyczkobiorców. Pamiętajmy, że niektórzy pożyczkodawcy uwzględniają promocje dla nowych i stałych, lojalnych klientów. Warto przed podjęciem decyzji zaciągnięcia pożyczki prześledzić inne firmy pozabankowe w celu znalezienia tej odpowiedniej, która będzie idealnie dopasowana do naszych potrzeb i możliwości.