BLOG

published at

Konkretnakasa.pl

Konkretnakasa.pl
Konkretnakasa.pl - zaciągnij do 25000 zł, na okres 48 miesięcy. Dowiedź się wszystkiego na temat pożyczkodawcy!

KonkretnaKasa.pl - o firmie

Konkretna kasa to pośrednik, który w swojej ofercie posiada pożyczki na raty w wysokości od 5000 zł do 25000 zł, ze spłatą od 12 do 48 miesięcy. Właścicielem serwisu, na którym możemy uzyskać pożyczki ratalne jest Lendero Sp. z o.o, natomiast pożyczkodawcą firma Rapida Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, przy ulicy Ostatniej 1C. Pożyczkę ratalną możemy uzyskać po wypełnieniu odpowiednimi danymi formularza o pożyczkę i wysłania go do pożyczkodawcy. Cel pożyczki nie musi być omówiony z firmą pozabankową. Otrzymaną gotówkę możemy wydać na nieprzewidziane wydatki, pilny wyjazd, czy zakupy. Jeżeli potrzebujemy pomocy finansowej na spłatę niespłaconego zobowiązania, również możemy starać się o przyznanie pieniędzy za pośrednictwem portalu konkretnakasa.pl. Firma nie sprawdza danych wnioskującego w bazach dłużników. Jeżeli mamy problemy z komornikiem lub nasze nazwisko figuruje w bazie osób zadłużonych, śmiało możemy wnioskować o otrzymanie pożyczki na raty online. Firma również nie wymaga od pożyczkobiorcy żadnej zgody współmałżonka. Jeżeli zaciągamy pożyczkę to jedynie na własne dane osobowe. Pamiętajmy, że konieczne będzie podanie numeru rachunku bankowego, które będzie należało wyłącznie do nas. Firma odrzuca wnioski, w których wnioskujący o pożyczkę podają numery bankowe niezgodne do danych podanych w formularzu o pożyczkę.  

Warunki pożyczki w Konkretnakasa.pl

Pożyczka chwilówka zaciągnięta za pośrednictwem serwisu Konkretna Kasa dostępna jest dla każdego. Szybka pożyczka skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających dowód osobisty. Konkretna Kasa jest pośrednikiem firmy Rapida Money, dlatego podczas składania wniosku potrzebne będzie podanie osoby, która zostanie gwarantem pożyczkobiorcy. Takie wymagania stawia sobie firma pożyczkowa Rapida. Oferta skierowana jest do osób posiadających również zadłużenie, oraz komornika. Każda pożyczka online dopasowana jest do potrzeb i możliwości klienta. Podstawowym warunkiem uzyskania odpowiedzi od pożyczkodawcy jest wypełnienie poprawnie formularza o pożyczkę, który znajdziemy na stronie konkretnakasa pl.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Konkretnakasa.pl?

Pożyczki online na raty za pośrednictwem strony konkretnakasa.pl dostępne są w maksymalnej wysokości do 25000 zł, ze spłatą zobowiązania od 12 do 48 miesięcy. Po odwiedzeniu firmy pozabankowej, na stronie głównej znajdziemy wirtualny kalkulator, na którym wybieramy wysokość pożyczki, jaką chcemy otrzymać od pożyczkodawcy. Pod kalkulatorem znajdziemy regulamin i politykę prywatności, czyli dokumenty, z którymi warto się zapoznać przed wysłaniem wniosku o pożyczkę. Po wyborze odpowiednich parametrów, uzupełniamy formularz, podając następujące dane: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail, kod pocztowy, miasto, województwo. Aby przejść dalej należy wypełnić wszystkie pola poprawnymi danymi. Kolejnym krokiem jest kliknięcie “weź pożyczkę”, następnie po kilku minutach powinniśmy uzyskać odpowiedź ze strony firmy pozabankowej. Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, na naszym rachunku bankowym pojawią się pieniądze.

Konkretnakasa.pl opinie

Zainteresowała nas pożyczka przez internet w konkretna kasa? Przed zaciągnięciem wniosku o pożyczkę zobacz koniecznie opinie konkretnakasa.pl i dowiedź się co na temat pożyczkodawcy myślą byli klienci firmy. Konkretna Kasa opinie znajdziemy po wpisaniu hasła w wyszukiwarkę i sprawdzeniu stron z opiniami na temat firm pozabankowych online. Takimi stronami są np. porównywarki pożyczkowe, czy fora internetowe, które opisują pożyczkodawców działających na terenie Polski. Pożyczka ratalna w konkretnakasa to możliwość uzyskania aż 25000 zł, ze spłatą do 48 miesięcy. Jest to bardzo wysoka kwota pożyczki, za którą kryje się jeden warunek. Jeżeli pożyczkodawcą jest Rapida Money musimy być świadomi, że do uzyskania pożyczki będzie potrzebne podanie danych osobowych osoby, która zostanie naszym gwarantem. Pożyczki przeznaczone są dla osób zadłużonych, mających problemy z komornikiem. Konieczne jest trzymanie się terminu spłaty zobowiązania, ponieważ, jak wspominają klienci na forach internetowych, koszty związane z opóźnieniem spłaty są dość wysokie. Firma nie weryfikuje swoich klientów w bazach osób zadłużonych, co jest sporym plusem dla wielu pożyczkobiorców. Pożyczek na raty udziela Rapida Money, dlatego na stronie pożyczkodawcy możemy również uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki ratalnej online.

Koszty Konkretnakasa.pl pożyczki

Pożyczkę w konkretna kasa uzyskamy w wysokości do 25000 zł, ze spłatą maksymalnie do 48 miesięcy od momentu podpisania umowy. Ciekawią Cię koszty, jakie kształtują się podczas zaciągania pożyczki za pośrednictwem serwisu konkretnakasa.pl? Na stronie głównej dla ułatwienia znajduje się wirtualny kalkulator, na którym każdy potencjalny pożyczkobiorca ma prawo sprawdzić koszty pożyczki ratalnej. Poniżej podajemy reprezentatywny przykład kosztów pożyczki:

Pożyczasz 25.000 zł na 48 miesięcy, płacąc 1028.57zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 49370.98 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki: 17000 zł. Oprocentowanie stałe: 10%, RRSO: 46.1%

Konkretnakasa.pl - promocje i konkursy

Wielu pożyczkodawców udostępnia dla swoich stałych, jak i nowych klientów różnego rodzaju promocje i konkursy z nagrodami. Niestety na serwisie konkretnakasa.pl nie znajdziemy żadnych dodatkowych promocji. Nie znajdziemy również pierwszej pożyczki za 0 zł, nawet dla klientów, którzy skorzystali już z usług pożyczkodawcy. Jednakże pożyczkobiorcy chwalą sobie szybkość procesu zaciągnięcia pożyczki w konkretnakasa pl, oraz to, że pożyczka jest dostępna dla każdego klienta.