BLOG

published at

Pożyczka bez sprawdzania baz dłużników

Pożyczka bez sprawdzania baz dłużników
Pożyczki bez weryfikacji baz takich jak ERIF, BIG czy KRD od lat cieszą się dużą popularnością. Zobacz gdzie możesz je zaciągnąć?

Pożyczka bez baz - dlaczego cieszą się taką popularnością?

Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają negatywną historię kredytową. Musimy mieć na uwadze, że wszystkie firmy pozabankowe i bankowe weryfikują swoich wnioskujących w bazach osób zadłużonych. Pożyczka bez baz możliwa jest w przypadku większości firm oferujących krótkoterminowe pożyczki online oraz w kilku firmach z ofertą długoterminowych pożyczek na raty. Jeżeli jesteśmy osobami zadłużonymi, których nazwisko widnieje w bazie BIK, BIG, czy KRD warto sprawdzić w wyszukiwarce wpisując hasło “pożyczki bez baz”, jakie firmy pożyczkowe, udzielą nam pożyczki online na już. Na wielu stronach np. w porównywarkach pożyczkowych, możemy znaleźć opinie ekspertów oraz byłych klientów firmy, dzięki którym dowiemy się, w jakiej instytucji znajdziemy pożyczki pozabankowe bez baz. Przed zaciągnięciem pożyczki powinniśmy upewnić się, co dokładnie oferuje firma pozabankowa.

Wszystkie informacje, np. odnośnie tego, czy jest to pożyczka bez weryfikacji w bazach dłużników, znajdziemy w umowie pożyczki. Dodatkowo, firmy udostępniają na stronach internetowych regulaminy i tabele opłat oraz informacje dotyczące kosztów pożyczki. Szybka pożyczka bez sprawdzania zdolności kredytowej umożliwi klientom również spłatę poprzedniego zobowiązania. Pamiętajmy jednak o oszacowaniu naszego bieżącego budżetu. Niestety łatwo, w nieprzemyślany sposób pożyczkobiorcy mogą popaść w tzw. spiralę zadłużenia, z której ciężko się jest wydostać.

Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników – co warto wiedzieć?

Dobrze mieć świadomość, że nawet widniejąc w rejestrze osób zadłużonych, możemy zostać pozytywnie zweryfikowani. Jak to możliwe? Dane płynące z ERIF czy KRD są jedynie pewną wiadomością dla pożyczkodawcy, ale niekoniecznie musi ona wpłynąć na ostateczną decyzję o przyznaniu potrzebnej nam gotówki. To przede wszystkim człowiek decyduje o tym, czy wydane zostanie pozwolenie na użyczenie nam wsparcia finansowego. Dlatego właśnie warto sprawdzać oferty różnych korporacji finansowych. Szczególnie warte uwagi są te, które dopiero pojawiły się na rynku. Jest tak dlatego, że najczęściej nie rozpoczęły one współpracy z żadną z baz. Wówczas weryfikacja polega na zwykłej rozmowie i to na jej podstawie i oświadczeniu o zarobkach sprawdzany jest dany klient. Można zatem mieć dużą pewność, iż otrzyma się wnioskowaną kwotę. Pamiętajmy również o tym, że oprócz przedsiębiorstw, pomocą finansową mogą nam służyć również osoby prywatne. One, dysponując nadmiarem gotówki, decydują się na to, by użyczać jej na procent. Wtedy możliwe jest zawarcie takiej umowy, która będzie zdecydowanie bardziej opłacalna niż w przypadku instytucji z branży finansowej. Z drugiej jednak strony pożyczki prywatne są niejednokrotnie o wiele bardziej oprocentowane. Nie budzą też takiego zaufania jak sprawdzone i uznane na rynku firmy typu Ratkomat. Każdy jednak musi samodzielnie dokonać wyboru, który będzie dla niego najodpowiedniejszy.  

Pożyczki bez KRD

Firmy pozabankowe sprawdzają każdego pożyczkobiorcę w bazach dłużników. Jedną z popularniejszych instytucji, która zajmuje się gromadzeniem i przetwarzaniem danych osobowych pożyczkobiorców, jest Krajowy Rejestr Długów, w skrócie KRD. Każda osoba zainteresowana zaciągnięciem pożyczki ma możliwość sprawdzenia, czy jej nazwisko figuruje w bazie KRD. Po zarejestrowaniu się na stronę internetową KRD ściągamy raport, w którym otrzymamy wszystkie potrzebne informacje. Jeżeli jesteśmy zadłużeni, jedyną opcją jest znalezienie pożyczki online bez KRD. Pożyczki bez KRD i BIK oferowane są przez firmy pożyczkowe. Może się zdarzyć, że firma pozabankowa sprawdza jedynie dane osoby wnioskującej w jednej z baz, w której jego nazwisko nie zostało zanotowane. Pożyczki bez KRD dedykowane są osobom posiadającym dobrą zdolność kredytową. Nie zostałeś wpisany do Krajowego Rejestru Długów? Pożyczka bez KRD czeka dla Ciebie!

Pożyczka bez ERIF – czym jest baza ERIF?

Kolejną znaną instytucją, gromadzącą dane na temat osób zadłużonych, jest baza ERIF. ERIF rozpoczęło swoją działalność już w 2003 roku. W bazie znajdziemy zarówno informację na temat zobowiązań finansowych, telekomunikacyjnych, urzędowych oraz multimedialnych. Pożyczka bez ERIF skierowana jest dla pożyczkobiorców, których nazwiska nie znajdują się w bazie, jako osoby zadłużone. Dane znajdujące się w tej bazie mogą być przyczyną odrzucenia wniosku o pożyczkę. Pożyczki bez BIG i ERIF znajdziemy w nielicznych firmach pożyczkowych. Większość pożyczkodawców sprawdza bazy dłużników. Jednak na rynku finansowym w Polsce istnieje kilka firm, które udzielą klientom pożyczki bez ERIF. Warto zaglądnąć do porównywarek pożyczkowych, w których wyszczególnione są te informacje.

Pożyczki bez BIG

Ostatnimi znanymi firmami gromadzącymi dane o dłużnikach, jest Biuro Informacji Gospodarczej i Biuro Informacji Kredytowej. Pożyczka bez BIG Infomonitor to kolejna opcja dla dłużników, których dane widnieją w tej bazie. Jak znaleźć odpowiedniego pożyczkodawcę, który udzieli nam pożyczki bez BIK I BIG? Nie każdy wie, gdzie zaciągnąć szybkiej pożyczki bez BIG. Warto prześledzić strony internetowe i zobaczyć opinie o pożczkodawcach. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło “pożyczki bez BIG online” i znajdziemy szereg porównywarek internetowych lub blogów opiniotwórczych, w których w szybki i prosty sposób zapoznamy się z zestawieniem firm pozabankowych udzielających pożyczki bez KRD i BIK. Pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK to dobry sposób na uzyskanie gotówki, dla osób potrzebujących spłacić poprzednie zadłużenie. Jednakże musimy być przy tym bardzo rozważni, aby nie wpaść w spiralę zadłużenia, z której ciężko się jest wydostać. Każda pożyczka powinna być przemyślana dwa razy.

Pożyczki online bez baz

Pożyczki online bez baz dostępne są u pożyczkodawców, gdzie wniosek o pożyczkę możemy również złożyć drogą internetową. Proces zaciągnięcia pożyczki bez baz online jest bardzo prosty. Wystarczy odwiedzić stronę potencjalnego pożyczkodawcy i tam wypełnić krótki wniosek o pożyczkę, w którym zobowiązani jesteśmy o podanie podstawowych danych osobowych. Dane osobowe wnioskującego są odpowiednio chronione. Pożyczka online bez baz udzielana jest osobom posiadającym stałe zameldowanie na terenie Polski oraz polskie obywatelstwo. Pożyczkobiorca ma obowiązek posiadać również ważny dowód osobisty, co oznacza, że musi mieć ukończone 18 lat.

Gdzie dostanę pożyczkę bez sprawdzania baz?

Pożyczki pozabankowe bez baz są jak najbardziej możliwe do uzyskania dla przyszłego pożyczkobiorcy. Jak wiadomo, każdy pożyczkodawca udziela pożyczek, weryfikując przy tym potencjalnych klientów w bazach dłużników BIK, BIG, KRD, ERIF, czy Infomonitor. Bardzo istotną sprawą, decydującą o decyzji przyznania lub odrzucenia pożyczki jest zdolność kredytowa pożyczobiorcy. Pożyczki ratalne bez baz, oferują firmy pozabankowe, przymykając oko na historię kredytową wnioskującego. Co ciekawe, każda osoba starająca się o przyznanie pożyczki w firmie pozabankowej, może przed wysłaniem wniosku o pożyczkę starać się o uzyskanie darmowego raportu w instytucjach, które zajmują się przechowywaniem i udostępnianiem danych osobowych potencjalnych klientów. Jeżeli klient chce sprawdzić przed złożeniem wniosku o pożyczkę, czy jego nazwisko figuruje, w którejś z baz dłużników, wystarczy, że wejdzie na stronę instytucji i dokona darmowej rejestracji konta użytkownika. Każdy użytkownik serwisu jest w stanie uzyskać dwa razy do roku darmowy raport z informacjami o aktualnych i przeszłych zadłużeniach. Pożyczka pozabankowa bez baz to dobre rozwiązanie dla osób mających problemy ze spłatą należności. Pożyczka bez baz dłużników to bardzo przydatne narzędzie. Popularna w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie jest łatwo dostępna. Można być zatem pewnym, że pożyczki bez baz będą znakomitą pomocą w trudnej sytuacji finansowej.

Pożyczki pozabankowe bez sprawdzania baz

Pożyczkodawcy od niedawna rozpoczęli weryfikację danych użytkowników w bazach dłużników pod kątem ich zadłużenia. Wcześniej sprawdzanie w bazie BIG, czy BIK były informacje dotyczące spłatę rachunków, czy innych opłat. Czy zatem możliwa jest pożyczka pozabankowa bez baz? Z pewnością coraz więcej firm pozabankowych udziela pożyczkobiorcom pożyczki pozabankowe bez sprawdzania baz dłużników. Istnieje również możliwość uzyskania pożyczki, jeżeli nasze nazwisko figuruje w bazach BIK, BIG, czy KRD. Pożyczki pozabankowe bez baz w firmach pożyczkowych udzielane są indywidualnie i są dopasowane do możliwości pożyczkobiorcy. Masz komornika lub zadłużenie? Skorzystaj z firmy pozabankowej, która udzieli pożyczki pozabankowe bez sprawdzania baz. Oszacuj swoje możliwości finansowe i pozbądź się długów. Pamiętaj również, że możesz wnioskować o usunięcie swoich danych z baz osób zadłużonych.