BLOG

published at

Pożyczki bez BIK - pozabankowe pożyczki przez internet.

Pożyczki bez BIK - pozabankowe pożyczki przez internet.
Dowiedz się czym są pożyczki bez BIK, czyli pożyczki online udzielane bez weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej.

Biuro Informacji kredytowej - co to jest BIK?

Biuro Informacji kredytowej, w skrócie BIK, to instytucja zajmująca się gromadzeniem i przetwarzaniem wszystkich informacji finansowych, zarówno tych bieżących, jak i przeszłych. Jeżeli posiadaliśmy kiedykolwiek jakiś dług wobec firmy pozabankowej lub bankowej, prawdopodobnie nasze nazwisko figuruje w jednej z baz osób zadłużonych. W przypadku braku zdolności kredytowej, w przyszłości możemy spotkać się z odmową uzyskania kolejnego kredytu lub pożyczki. Co ciekawe, aby nasze nazwisko trafiło do BIK, nie jest konieczne posiadanie zadłużenia w instytucji finansowej. Wystarczy, że zaciągnęliśmy pożyczkę, a firma pozabankowa przekazała nasze dane do bazy Biura Informacji Kredytowej. Zainteresowany pożyczką lub kredytem w banku? Przed złożeniem wniosku warto sprawdzić, czy jesteśmy wpisani do baz dłużników. Pewnie zastanawiasz się, jak sprawdzić BIK? Nic prostszego. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Sprawdź, czy jesteś w BIK.

Pożyczki pozabankowe bez BIK

Twoje nazwisko widnieje w bazie dłużników BIK? Pożyczka bez BIK to nazwa zobowiązania finansowego udzielanego dla osób posiadających zadłużenie w firmach pozabankowych i bankowych. Pożyczki gotówkowe bez BIK oferowane są osobom, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej i nie są w stanie z różnych powodów uregulować swojego zobowiązania. W sytuacji, gdy nasze nazwisko widnieje w bazie BIK, warto zaglądnąć w wyszukiwarkę internetową wpisując hasło “pożyczka dla zadłużonych w BIKu”. W internecie znajdziemy szereg firm pożyczkowych, oferujących pożyczki bez BIKu. Najczęściej pożyczki pozabankowe bez BIK znajdziemy jedynie w firmach pozabankowych. Banki skrupulatnie sprawdzają scoring kredytowy przyszłego potencjalnego pożyczkobiorcy i nie udzielają kredytu dłużnikom.

Pożyczki online bez BIK

Pożyczki online bez BIK, dostępne są najczęściej w firmach pozabankowych, które w swojej ofercie posiadają krótkoterminowe pożyczki online. Warto jednak również sprawdzić oferty długoterminowych pożyczek na raty, ponieważ ich oferty są z pewnością korzystniejsze od chwilówek. Musimy mieć na uwadze, że pożyczka online bez BIK nie jest udzielana każdemu pożyczkobiorcy. Pierwszym krokiem do uzyskania decyzji odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę jest weryfikacja tożsamości osoby wnioskującej. Proces uzyskania pożyczki bez BIK online w firmie pozabankowej jest prosty i nie powinien sprawić nikomu problemu. Wystarczy odwiedzić stronę pożyczkodawcy i wybrać na wirtualnym kalkulatorze odpowiednie parametry pożyczki. Po wybraniu wysokości pożyczki i okresu kredytowania zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę z formularzem pożyczkowym. W większości przypadków zostaniemy poproszeni o wykonanie przelewu weryfikującego w wysokości 1 grosza, 10 groszy lub 1 złotego. Pożyczki przez internet bez BIK to idealne rozwiązanie dla osób posiadających zadłużenie w firmach pozabankowych. Pożyczkodawca może również poprosić o wysłanie dodatkowych dokumentów np. potwierdzenia comiesięcznego źródła dochodu, które może stanowić podstawę do podjęcia decyzji udzielenia pożyczki ratalnej online. Pożyczki bez BIK przez internet mogą stanowić szansę na uregulowanie bieżących zobowiązań w innych instytucjach pozabankowych i bankowych.

Pożyczki ratalne bez BIK

Pożyczka na raty bez BIK charakteryzuje się możliwością zaciągnięcia pożyczki na okres długoterminowy. W większości przypadków firmy pozabankowe udzielają pożyczki ratalne bez BIK w bardzo wysokich kwotach. Przykładem pożyczkodawcy, który w swojej ofercie posiada długoterminowe pożyczki, jest Ratkomat. Klienci firmy mają szansę na uzyskanie od 2000 zł do 10000 zł, z maksymalną spłatą do 24 miesięcy. Pożyczkobiorcą mogą zostać osoby, które mieszczą się w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat. Jeżeli zabraknie nam gotówki, a nikt z bliskich znajomych nie ma możliwości pożyczenia nam pieniędzy, warto przeglądnąć oferty firm, które udzielają pożyczki bez BIK na raty. Spłatę pożyczki na raty bez BIK możemy rozłożyć na dogodne raty. Oferty firm pozabankowych dostosowane są do potrzeb i możliwości klienta.

Pożyczki dla firm bez BIK

Na rynku finansowym oferowane są nie tylko produkty pożyczek długoterminowych i krótkoterminowych, ale również, może znaleźć oferty firm pozabankowych udzielających pożyczki dla firm bez BIK. Duże, średnie i małe przedsiębiorstwa mają szansę na uzyskanie wsparcia finansowego od instytucji pożyczkowych. W ofercie firm pozabankowych udzielających pożyczek dla firm możemy znaleźć wysokiej kwoty pożyczki, nawet do 150 000 zł. Spłata zobowiązania jest wydłużona od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy. Pożyczkę dla firm możemy uzyskać w Ratkomat dla firm, gdzie klient jest w stanie uzyskać aż 20 000 zł. Pożyczka dla firm bez BIK może rozwiązać problemy finansowe przedsiębiorstwa. Jednak przed podjęciem tej decyzji należy odpowiednio sprawdzić, czy będziemy finansowo zabezpieczeni przed wpadnięciem w tzw. spiralę zadłużenia. Pożyczka bez BIK dla firm pozwoli na uregulowanie dotychczasowego zadłużenia wobec pożyczkodawców.