BLOG

published at

Rapida Money

Rapida Money
Rapida Money - zaciągnij do 25000 zł, na okres 60 miesięcy. Dowiedź się wszystkiego na temat pożyczkodawcy!

Rapida Money- o firmie

Rapida to pożyczkodawca, który jako jeden z niewielu posiada w swojej ofercie pożyczki online na raty skierowane dla osób zadłużonych. Siedziba firmy pożyczkowej Rapida mieści się w Krakowie przy ulicy Ostatnia 1C. Pożyczka dla zadłużonych w Rapida Money możliwa jest do uzyskania od 2500 zł do 25000 zł, ze spłatą maksymalnie do 60 miesięcy. Warunkiem uzyskania pożyczki w Rapida jest znalezienie odpowiedniej osoby, która zostanie gwarantem pożyczkobiorcy. Osoba taka bierze na siebie odpowiedzialność, w przypadku, gdy klient nie poradzi sobie z terminową spłatą zobowiązania. Firma pozabankowa zwróci się z prośbą o zwrot pieniędzy właśnie do gwaranta. Instytucja finansowa nie podejmuje decyzji na podstawie weryfikacji danych klienta w bazach dłużników. Zdolność kredytowa nie ma większego znaczenia odnośnie tego, czy klient uzyska pożyczkę, czy otrzyma negatywną odpowiedź ze strony pożyczkodawcy. W przypadku pytań możemy kontaktować się za pośrednictwem wysłania wiadomości e-mail na adres pocztowy pożyczkodawcy lub telefonicznie. Dane teleadresowe umieszczone są na stronie głównej.

Warunki pożyczki w Rapida Money

Szybka pożyczka w Rapida Money dostępna jest dla osób zadłużonych, które spełnią odpowiednie warunki. Firma nie oceni pożyczkobiorcy na podstawie jego historii kredytowej, dlatego też nie będzie musiał wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów. Pożyczkobiorcą mogą zostać osoby pełnoletnie do 75 roku życia, posiadające polskie obywatelstwo, oraz własny rachunek bankowy. Jeżeli wnioskujący o pożyczkę będzie w trakcie ogłaszania upadłości konsumenckiej spotka się z odmową udzielenia pożyczki w Rapida Money. Ważne jest również, aby pożyczkobiorca wykazał zdolność do pokrycia miesięcznej raty. Warunkiem koniecznym na uzyskanie pożyczki na raty w Rapida jest wyznaczenie osoby, która stanie się naszym poręczycielem. Trzeba dodać, że gwarant oceniany jest nieco inaczej od pożyczkobiorcy. Gwarantem może zostać osoba, która mieści się w przedziale wiekowym od 25 do 75 roku życia. Zazwyczaj gwarantem decyduje się zostać osoba z rodziny lub najbliższy przyjaciel.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Rapida Money?

Pożyczki dla zadłużonych w Rapida Money dostępne są do kwoty 25 000 zł. Jeżeli zainteresowała nas oferta pożyczkodawcy, musimy wykonać kilka prostych kroków, aby uzyskać pieniądze na konto bankowe. Na stronie głównej pożyczkodawcy znajdziemy kalkulator, na którym wybieramy kwotę pożyczki, jaką chcemy uzyskać oraz okres kredytowania. Czas spłaty zobowiązania waha się pomiędzy 12 a 60 miesiącami. Pożyczka dopasowana jest do potrzeb klienta. Po otrzymaniu zgłoszenia przez pożyczkodawcę klient otrzyma link, który odsyła do gwaranta. W linku znajduje się wniosek, w którym gwarant wypełnia prawidłowymi danymi i go podpisuje. W formularzu oprócz podstawowych danych osobowych należy również podać wartość otrzymywanych comiesięcznych dochodów oraz wydatków. Kolejnym krokiem jest rozmowa telefoniczna z konsultantem firmy. Ma ona na celu upewnienie się, czy każda ze stron rozumie swoje obowiązki, jakie wynikają z umowy pożyczkowej. Jeżeli pożyczkobiorca, jak i gwarant akceptują umowę, pożyczka na konto gwaranta powinna trafić do 24 godzin od momentu uzyskania pozytywnej decyzji odnośnie przyznania wniosku o pożyczkę.

Rapida Money opinie

Opinie Rapida Money znajdziemy na stronach internetowych po wpisaniu hasła w wyszukiwarkę “Rapida opinie”. Firma udziela pożyczek dla osób zadłużonych. Wysoka kwota pożyczki pozwala pokryć niejednej osobie niespłacone zobowiązanie. Minusem oferty jest konieczność wykazania poręczyciela, który spłaci zobowiązanie za pożyczkobiorcę, w sytuacji, gdy firma nie odnotowała w terminie spłaty należności. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel, co oznacza, że klient nie musi tłumaczyć się firmie, na co chce przeznaczyć otrzymane środki pieniężne. Rapida Money posiada ofertę skierowaną do osób mających problemy z zadłużeniem. Pożyczkodawca ceniony jest z pewnością za dużą przyznawalność pożyczek. Pomoc finansowa skierowana jest do osób posiadających złą historię kredytową. Jeżeli inni pożyczkodawcy odmówili Ci udzielenia pożyczki z powodu braku zdolności kredytowej, warto zainteresować się firmą Rapida Money. Jeżeli nie posiadamy zadłużenia, warto zwrócić uwagę na oferty innych firm, w których sami możemy zaciągnąć wysokiej kwoty pożyczki, bez wykazywania dodatkowych dokumentów, czy podpisywania umowy z koniecznością przedstawiania gwaranta, który weźmie na siebie sporą odpowiedzialność w przypadku zadłużenia pożyczkobiorcy i braku odnotowania spłaty zobowiązania w wyznaczonym na umowie pożyczkowej terminie.

Koszty Rapida Money pożyczki

Pożyczkodawca udostępnia na swojej stronie koszty pożyczki. Każdy potencjalny klient ma szansę na wcześniejsze zapoznanie się z kosztami, jakie będą kreowały się podczas zaciągnięcia pożyczki na raty w Rapida Money. Kalkulator kosztów dostępny jest na stronie głównej pożyczkodawcy. Firma udziela pożyczek dla zadłużonych w wysokości od 2500 zł do 25000 zł. Okres kredytowania możliwy jest od 12 do 60 miesięcy, w zależności wybrania danej opcji podczas podpisywania umowy z pożyczkodawcą.

Reprezentatywny przykład pożyczki w Rapida Money: Pożyczasz 20000 zł na 12 miesięcy, płacąc 2362.87zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 28354.43 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki: 7000 zł. Oprocentowanie stałe: 10%

Rapida Money - promocje i konkursy

Obecnie konkurencja na rynku jest na tyle duża, że większość pożyczkodawców udostępnia konkursy, czy promocję dla swoich stałych pożyczkobiorców. Nowi klienci również mają szansę na skorzystanie z darmowych pożyczek, czy wygrania atrakcyjnych nagród. Rapida Money nie posiada w swojej ofercie żadnych dodatkowych promocji dla klientów firmy.