BLOG

published at

Skarabeusz Pożyczki

Skarabeusz Pożyczki
Skarabeusz Pożyczki - zaciągnij do 5000 zł, na okres 26 tygodni. Dowiedź się wszystkiego na temat pożyczkodawcy!

Skarabeusz Pożyczki - o firmie

Skarabeusz Pożyczki oferuje pożyczki online na raty od 300 zł do 5000 zł. Zobowiązanie spłacamy w równych ratach, maksymalnie do 26 tygodni, w zależności, jaki okres kredytowania ustalimy z pożyczkodawcą. Firma zarejestrowana jest przy ulicy Aleje Jerozolimskie 124 w Warszawie. Obecnie Skarabeusz Pożyczki działa na terenie Polski, oferując pomoc finansową w wybranych województwach m.in. na śląsku, w małopolsce, wielkopolsce, czy podkarpaciu. Pożyczki na raty w Skarabeusz Pożyczki uzyskamy jedynie lokalnie, co oznacza, że nie mamy możliwości zaciągnięcia pożyczki za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej firmy. Agent firmy ustala termin spotkania z klientem i pojawia się z wizytą w jego mieszkaniu. Tam dochodzi do ustalenia szczegółów umowy pożyczki, podpisania umowy, czy przekazania pieniędzy do rąk potencjalnego pożyczkobiorcy. Spłata zobowiązania następuje cotygodniowo, również podczas wizyt przedstawiciela firmy w domu klienta. Opcja możliwości zaciągnięcia pożyczki przez internet jest teraz jedną z najbardziej popularnych i dostępnych produktów na rynku w Polsce. Skarabeusz Pożyczki nie umożliwia uzyskania pożyczki online, dlatego jest ona ograniczona z pewnością do mniejszego grona potencjalnych klientów, mieszkających na terenie wymienionych województw, na których działa firma Skarabeusz Pożyczki.

Warunki pożyczki w Skarabeusz Pożyczki

Jeżeli zainteresowała Cię pożyczka online w Skarabeusz Pożyczki, musisz spełniać odpowiednie warunki. Pożyczkobiorcą mogą zostać osoby zamieszkujące na terenie województw, na których działa firma pozabankowa. Firma oferuje pożyczki pozabankowe na raty w wielkopolsce, małopolsce, na śląsku i podkarpaciu. Pożyczkobiorca musi również zgodzić się na wizytę przedstawiciela firmy w jego domu, gdzie odbywa się cały proces zaciągnięcia zobowiązania. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pieniądze zostaną również dostarczone osobiście do rąk pożyczkobiorcy. Pożyczkobiorcą mogą zatem zostać osoby pełnoletnie, posiadające ważny dokument tożsamości i mające polskie obywatelstwo.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Skarabeusz Pożyczki?

Pożyczki na raty w Skarabeusz Pożyczki można uzyskać po ustaleniu szczegółów i wstępnej rozmowie z agentem firmy w domu pożyczkobiorcy. Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z konsultantem firmy i ustalenie daty spotkania z przedstawicielem firmy pozabankowej Skarabeusz Pożyczki. Jak wspomnieliśmy, wizyta i cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się w mieszkaniu klienta. W trakcie odwiedzin agenta klient ma prawo do uzyskania wszystkich informacji na temat pożyczki. Podczas spotkania pożyczkobiorca zapoznaje się również z umową pożyczki, kosztami oraz ewentualnym terminem spłat zobowiąznaia. Pamiętajmy, że usługa domowa jest dodatkowo płatna. Pożyczkobiorca musi doliczyć koszty wizyty agenta w wysokości aż 229,50 zł. Jeżeli zdecydujemy się na podpisanie umowy, ustalamy dogodny termin spłat, w którym to agent osobiście odwiedzi klienta w jego mieszkaniu po odbiór gotówki. Warto trzymać się terminów spłaty należności, aby firma nie naliczyła za to dodatkowych kosztów w postaci odsetek.

Skarabeusz Pożyczki opinie

Pożyczki ratalne w firmie pozabankowej Skarabeusz Pożyczki są dość specyficzne. Oferta skierowana jest dla niewielkiej rzeszy klientów, ponieważ działa ona lokalnie na terenie wybranych czterech województw. Opinie Skarabeusz Pożyczki ma pozytywne, jak i negatywne. Niestety pożyczkobiorcy nie mają szansy na uzyskanie pożyczki na konto bankowe i muszą być zobowiązani do spłacania pożyczki w postaci gotówkowej do rąk agenta firmy. Usługa procesu zaciągnięcia pożyczki w domu klienta jest dodatkowo płatna. Zaletą firmy jest brak weryfikacji wnioskujących w bazach BIK, co budzi większe zainteresowanie pożyczkami w Skarabeusz Pożyczki. Firma nie oczekuje również od pożyczkobiorcy dodatkowych dokumentów, czy podpisania umowy w obecności poręczyciela. Miejmy świadomość, że usługi domowe wydłużają czas otrzymania pieniędzy. Jeżeli potrzebujemy pożyczki chwilówki na już, warto zaciągnąć pożyczkę w firmie, która umożliwia uzyskania pieniędzy na konto nawet w ten sam dzień, od momentu wysłania formularza o pożyczkę.

Koszty Skarabeusz Pożyczki pożyczki

Pożyczki w Skarabeusz Pożyczki dostępne są w wysokości od 300 zł do 5000 zł. Okres kredytowania wynosi 26 tygodni. Niestety nie znajdziemy nigdzie kalkulatora kosztów pożyczki, jaki zazwyczaj udostępniany jest na stronach internetowych pożyczkodawców. Ułatwiłoby to z pewnością wielu osobom podjęcie decyzji wybrania odpowiedniej firmy pozabankowej, co pozwoliłoby na szybsze uzyskanie pożyczki i zaoszczędzenie cennego czasu. W Skarabeusz Pożyczki usługa jest domowa, za co naliczane są dodatkowe koszty. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki:

pożyczka ratalna w wysokości 500 zł; czas spłaty zobowiązania wynoszą 26 tygodni; koszty ubezpieczenia 47,50 zł; RRSO 16%; opłata przygotowawcza 26,75 zł; usługa w domu 229,50 zł; kwota do spłaty 827,84 zł. Co więcej, musimy pamiętać, że jeżeli spóźnimy się ze spłatą należności zostaną naliczane nam koszty za brak spłaty zobowiązania w terminie.

Skarabeusz Pożyczki - promocje i konkursy

W firmie Skarabeusz Pożyczki pożyczkobiorca nie znajdzie żadnych promocji i konkursów. Obecnie konkurencja na rynku jest taki duża, że większość firm przygotowała dla stałych i lojalnych klientów konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Warto przed wyborem firmy zastanowić się, czy jest ona odpowiednio dopasowana do naszych potrzeb. Dzięki porównywarkom pożyczkowym mamy możliwość sprawdzić opinie i oceny potencjalnych byłych i obecnych pożyczkobiorców firm pozabankowych.