O NAS

Ratkomat dla Firm - długoterminowe pożyczki online

Działamy z myślą o polskich firmach, które wspomagamy w intensywnym rozwoju. W obliczu rosnącej liczby firm w Polsce, aby być konkurencyjną marką, trzeba rozwijać się i działać szybko. Dlatego stworzyliśmy serwis, który pozwala firmom otrzymać pożyczkę online. Bo jak mówi stare przysłowie „czas to pieniądz” – zwłaszcza w biznesie, a my szanujemy jedno i drugie.

Samo złożenie wniosku jest bardzo proste i nie powinno nikomu sprawić większego problemu. Ratkomat dla firm z pewnością cechuje szybkość - uzyskanie pieniędzy na konto odbywa się w bardzo krótkim czasie, wygoda - cały proces odbywa się w 100% online, oraz transparentność - warunki przedstawionej umowy są całkowicie przejrzyste.

Pożyczamy odpowiedzialnie

Pośrednikiem serwisu jest Aasa Polska, która zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych za pośrednictwem internetu, zgodnie z zasadą odpowiedzialnego pożyczania. Aasa Polska jest częścią międzynarodowej grupy Aasa Global, działającej na rynku finansowym od 2010 roku. Cenimy sobie czas naszych klientów, dlatego sprowadzaliśmy wszystkie formalności do minimum. Decyzja o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku o pożyczkę przychodzi do pożyczkobiorcy w ekspresowym czasie. Jesteśmy firmą godną zaufania i kierujemy się poszanowaniem praw konsumenta.