O NAS

Ratkomat.pl – wygodne pożyczki online

Działamy z myślą o współczesnych potrzebach Polaków, których tempo życia jest coraz większe. Dlatego stworzyliśmy serwis, który pozwala otrzymać pożyczkę online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Bo jak mówi stare przysłowie „czas to pieniądz”, a my szanujemy jedno i drugie.

Złożenie wniosku zajmuje kilka minut, a proponowane przez nas rozwiązanie oferuje wiele korzyści: – szybkość – przelew pieniędzy następuje zaraz po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi, – wygoda – cały proces odbywa się przez Internet, – transparentność – gwarancja przejrzystych warunków umowy.

Pożyczamy odpowiedzialnie

Jesteśmy rzetelni i godni zaufania. Przestrzegamy obowiązujących regulacji prawnych. Pomagamy szybko, ograniczając formalności. Pośredniczymy we wnioskowaniu do Aasa Polska, specjalizującej się w udzielaniu pożyczek online na raty, zgodnie z regułami wypracowanymi przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC) i zasadą fair lending, czyli odpowiedzialnego pożyczania. Aasa Polska, będąca częścią skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która działa z sukcesami na międzynarodowych rynkach od 2010 roku, zawsze kieruje się poszanowaniem praw konsumenta.