O NAS

Ratkomat.pl – wygodne pożyczki online

Działamy z myślą o współczesnych potrzebach Polaków, których tempo życia jest coraz większe. Dlatego stworzyliśmy serwis, który pozwala otrzymać pożyczkę online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Bo jak mówi stare przysłowie „czas to pieniądz”, a my szanujemy jedno i drugie.

Złożenie wniosku zajmuje kilka minut, a proponowane przez nas rozwiązanie oferuje wiele korzyści: – szybkość – przelew pieniędzy następuje zaraz po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi, – wygoda – cały proces odbywa się przez Internet, – transparentność – gwarancja przejrzystych warunków umowy.

Pożyczamy odpowiedzialnie

Jesteśmy rzetelni i godni zaufania. Przestrzegamy obowiązujących regulacji prawnych. Pomagamy szybko, ograniczając formalności. Pośredniczymy we wnioskowaniu do Aasa Polska, specjalizującej się w udzielaniu pożyczek online na raty, zgodnie z regułami wypracowanymi przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC) i zasadą fair lending, czyli odpowiedzialnego pożyczania. Aasa Polska, będąca częścią skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która działa z sukcesami na międzynarodowych rynkach od 2010 roku, zawsze kieruje się poszanowaniem praw konsumenta.

Ile pieniędzy potrzebujesz?

Kwota pożyczki

miesięcy

Okres spłaty

%

RRSO

%

oprocentowanie

opłata administracyjna (miesięcznie)

opłata przygotowawcza

odsetki do spłaty
pożyczki

m-cy

okres pożyczki

całkowita kwota
pożyczki

kwota do spłaty

rata pożyczki już od

Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy i służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mogą być traktowane jako oferta lub zaproszenie do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta pożyczki, w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki, uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

kontaktnull@nullratkomatnull.pl
Raciborska 35 A, 44-200 Rybnik
Pytania i odpowiedzi